יש לך שאלה לאמיר ?

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות בנושא

טיפול בתינוקות עם אטופיק דרמטיטיס

אטופיק דרמטיטיס (atopic dermatitis) הינה מחלת עור גנטית כרונית אשר פוגעת בעיקר בילדים צעירים ותינוקות. קיימים מקרים שונים בהם המחלה ממשיכה אל תוך החיים הבוגרים ומלווה כל חולה ברמת סבילות שונה.

אטופיק דרמטיטיס (atopic dermatitis), הינה מחלה אשר תסמיניה באים לידי ביטוי בעיקר בתופעות של פצעים דלקתיים, גרד, אדמומיות, יובש וקילופים של העור  ובמרבית המקרים דורשת טיפול משולב ומאוזן.

אחד הפרטים היותר מעניינים בתחום הטיפול במחלה הוא שבדרך כלל החולה נוטה להסתפק בטיפול התרופתי ותו לו, טיפול בעל יתרון של ממש אשר מונע את הישנות המחלה והתפרצותה באופן קיצוני במרווחי זמן משמעותיים.

אחד החסרונות המשמעותיים בהתייחסות כזאת למחלה, בא לידי ביטוי על ידי הסתגלותו של הגוף למינונים ולחוזק התרופות, הסתגלות אשר מאלצת את המטפל להתאים כדורים וטיפולים כימיים חזקים יותר.

טיפולים, אשר בספירה הכללית אכן תורמים למטופל ופוגעים במחלה, אבל פוגעים גם בגוף עצמו, במערכת החיסונית, בחילוף החומרים ובחוזק הגוף לטווח הארוך והקצר.

פגיעה זו, משפיעה על יכולת ההתמודדות עם וירוסים ודלקות שונות אשר תוקפות אותו , בין אם כתוצאה מהמחלה ובין אם בשל גורמים ויראליים אחרים.

תמונות לפני ואחרי הטיפול

אטופיק דרמטיטיס תינוקות - רפואת עור משלמה

קיימות טכניקות  ושיטות אשר התגבשו ומתגבשות לאחרונה בקליניקות השונות, אבל האם יש באמת דבר כזה אטופיק דרמטיטיס (atopic dermatitis) טיפול טבעי? במרפאת אור סין תמצאו שיטות טיפול טבעיות  הנסמכות על ידע מקצועי וניסיון טיפולי רב בשנים.

חלק חשוב מכל טיפול במיוחד טיפול במחלות כרוניות מתחיל באבחנה מדויקת ובאלרגנים הספציפיים הקיימים בגוף החולה. אותה אבחנה מאפשרת לנו לטפל ולהתאים את הטיפול הדרוש באופן פרטני.

הטיפול מתבצע לאחר ביצוע בדיקות אלרגיה ומסירת הפרטים הרפואיים של המטופל תוך התאמה תפריט תזונתי אישי בהתאם לרמת המחלה, גיל המטופל ומשקל הגוף.

הטיפול מתבצע בשיטה סינית טבעית אשר עובדת בשיטת שונה מכל שיטה רפואית שהכרתם עד היום באמצעות טכניקות מחזקות המטפלות בתאי הגוף הבריאים ומחזקת אותה בשונה מהטיפול הרפואי אשר תפקידו בראש ובראשונה לפגוע בתאים ובאזורים החולים של הגוף.

המאפיין העיקרי שהופך את השיטה הסינית לכה מוצלחת במיוחד כאשר מדובר על אטופיק דרמטיטיס (atopic dermatitis), מתבטאת במתן כלים לטיפול עצמי. חשוב מאוד להבין כי הגוף שלנו, הוא הרופא הטוב ביותר לריפוי מחלות, טיפול מחזק הוא זה שמביא את הגוף לתהליך ריפוי עצמי אשר בד בבד מביא להחלמה.

ניסיתם כבר הכל. תרופות, כדורים, משחות, סטראודים, סטרואידים עוד יותר חזקים ונראה כי העור שלכם מגיב יפה לתוצאות, עד לפעם הבאה, בה הפצעים מתחילים להופיע, לגרד ולהכניס אתכם לתקופה נוספת של חיפושים בירורים ובעיקר הרבה אי נעימות.

רוצים לראות כיצד גם העור שלכם מתכסה במעטה חלק ונעים לאורך שנים, לאחר שנים של גרד והתמודדות עם פצעים וסבל?

צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת מידע ראשוני ותיאום ייעוץ ראשוני."

אחד הפתרונות היותר יעילים בקליניקה שלנו מתייחסת לשילוב הדרך הטבעית של הטיפול הסיני יחד עם התרופות תוך שאיפה להורדת המינונים והארכת התקופות שבין התפרצויות המחלה

המלצות מטופלים

כתבות נוספות בנושא

אגוז עץ הסבון

אגוז עץ הסבון

כתבות נוספות בנושא  אגוז עץ הסבון – wu huan zi אגוז עץ הסבון הינו פרי טרופי הגדל על עצים בסין והודו. נמצא בשימוש מאות שנים כטיפול

קרא עוד »
אטופיק דרמטיטיס ילדים

אסטמה של העור תסמינים

כתבות נוספות בנושא אסטמה של העור תסמינים אנשים סובלים ממגוון תסמינים הקשורים לתופעה של אטופיק דרמטיטיס, הידועה גם בשמה אסטמה של העור. אסטמה של העור תסמינים

קרא עוד »
סגירת תפריט
לתיאום פגישה