יש לך שאלה לאמיר ?

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות בנושא

אסטמה של העור אצל תינוקות טיפול טבעי

אסטמה של העור, הידועה בשמה גם אטופיק דרמטיטיס, היא תופעה שסובלים ממנה בני גילאים שונים, אפילו תינוקות. לכן אסטמה של העור אצל תינוקות טיפול טבעי היא דרך מועדפת בקרב הורים המבקשים טיפול טבעי לתינוקות שלהם. המרפאה של אמיר קלי מציעה דרכים טובות ואפקטיביות לטיפול בילדים ואף בתינוקות רכים, באמצעות חומרים טבעיים וטפטפות מיוחדות.

אסטמה של העור אצל תינוקות

אסטמה של העור אצל תינוקות טיפול טבעי הוא אחד הדברים המטרידים ביותר הורים. כמו ילדים גם התינוקות סובלים מדלקת העור המציקה, אולם ההורים חוששים לתת להם תרופות מרפואת העור הרגילה, ובצדק. אלה מכילות סטירואידים ואינן מומלצות לטווח ארוך.

לא ידועה בדיוק הסיבה להתפרצות אסטמה של העור, אולם יש כמה גורמים המשפיעים על כך. הגורם הגנטי הוא משמעותי ויש משפחות שלמות הסובלות מהתופעה, אחים והורים כאחד. גם גורמים סביבתיים משפיעים על התפרצות ולכן חלק מהטיפול בתופעה הוא הדרכה תזונתית והדרכה לאורח חיים ללא סטרס. ידוע לנו כי התופעה נוטה להיעלם עם הגיל אולם עד להיעלמותה גם ילדים ואף תינוקות סובלים מהתפרצויות תכופות של אסטמה של העור. תינוקות סובלים מהתופעה ומתקשים לישון, שכן הגרד העז מפריע להם במקומות שונים בגוף, כולל בעור הפנים. הורים המחפשים אסטמה של העור אצל תינוקות טיפול טבעי יכולים לקבל טיפולים יעילים ומוכחים המתאימים גם לתינוקות בעזרת רפואת עור טבעית.

אסטמה של העור אצל תינוקות טיפול טבעי

ש כמה טיפולים טבעיים שאנו מציעים במרפאה של אמיר קלי:

  • שינוי תזונתי – במידה והתינוק יונק, מומלץ על האם לצרוך מזונות מסוימים ולהימנע ממזונות
    אסטמה של העור אצל תינוקות טיפול טבעי
    אסטמה של העור אצל תינוקות טיפול טבעי מוכח

    אחרים. ידוע כי הקפדה על תזונה היא בעלת משמעות למניעת אסטמה של העור, גם אצל תינוקות.

  • טפטפות עם פורמולות צמחיות – למבוגרים אנו מציעים פורמולות טבעיות באמצעות כמוסות לנטילה דרך הפה. אולם לילדים אנו מאפשרים לקבל את הפורמולות באמצעות טפטפות מיוחדות.
  • משחות – אנו מציעים מגוון משחות המבוססות על חומרים טבעיים בלבד, אינן מכילות סטירואידים ומתאימות אף לתינוקות רכים. המשחות מרגיעות את העור, אינן שומניות ואין להן שום תופעות לוואי.

אסטמה של העור אצל תינוקות טיפול טבעי מאפשרת לתינוק לקבל טיפול יעיל ומוכח באמצעים טבעיים בלבד. אין צורך להלעיט את התינוקות בתרופות או למרוח על גופו משחות המכילות סטירואידים. בעזרת כמה כלים בסיסים והדרכה נכונה של ההורים, אפשר להקל על המצב ולטפל בדלקת. נשמח לספק לכם את כל הפרטים הנדרשים לכם על אסטמה של העור אצל תינוקות טיפול טבעי באמצעות האתר או טלפונית.

כתבות נוספות בנושא

אגוז עץ הסבון

אגוז עץ הסבון

כתבות נוספות בנושא  אגוז עץ הסבון – wu huan zi אגוז עץ הסבון הינו פרי טרופי הגדל על עצים בסין והודו. נמצא בשימוש מאות שנים כטיפול

קרא עוד »
אטופיק דרמטיטיס ילדים

אסטמה של העור תסמינים

כתבות נוספות בנושא אסטמה של העור תסמינים אנשים סובלים ממגוון תסמינים הקשורים לתופעה של אטופיק דרמטיטיס, הידועה גם בשמה אסטמה של העור. אסטמה של העור תסמינים

קרא עוד »
סגירת תפריט
לתיאום פגישה