יש לך שאלה לאמיר ?

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות בנושא

גורמים לנשירת שיער אצל נשים

נשירת השיער אצל נשים היא תהליך טבעי ושכיח, הבעיה מתחילה כשהנשירה מתגברת וכשהיא מתרחשת לעיתים קרובות.
לכל שערה מחזור טבעי שנע בין שנתיים לשבע שנים, בתוך מחזור זה מתרחשים שלבים שונים:
שלב צמיחת השערה, שלב ההפוגה ושלב המעבר, בו השערה מפסיקה לגדול.
בעקבות מגוון סיבות, דוגמת חוסר איזון הורמונלי, הפרעה בפעילות בלוטת התריס וסיבות נוספות, יחול שיבוש במחזור הטבעי של השערה ותופיע נשירת שיער.

הטיפול הטבעי בנשירת שיער אצל נשים במרפאת "Or" רפואה משלימה, פועל לחיזוק שורש השערה ולהפחתת תהליכי דלקת בזקיקי השיער באמצעות מגוון כלים טבעיים מהרפואה המשלימה.

סיבות שכיחות לנשירת שיער

ישנם גורמים רבים לנשירת שיער מואצת, המביאים לשיבוש במחזור הטבעי של חיי השערה:

  • תזונה לקויה- תזונה לא מאוזנת, הנגרמת כתוצאה מדיאטה חריפה או בעקבות הריון ולידה, גורמות ליצירת חוסר בויטמינים ומינרלים ומרכיבי תזונה אחרים. מחסור זה מתבטא בפגיעה במראה העור הציפורניים וכן במראה השיער.
  • הריון ולידה- נשירת שיער אצל נשים נפוצה בעיקר במהלך ההריון ולאחר הלידה. מדוע? במהלך ההריון זקיקי השיער נמצאים בשלב צמיחה פעיל. עם סיום ההריון חלים שינויים הורמונליים שונים, ואז הזקיקים עוברים במהירות לשלב המנוחה. תופעה זו מביאה לנשירת שיער מוגברת.
  • טיפולים כימיים והחלקות- החלקות שיער חוזרות, תוספות שיער ושימוש קבוע בחומרים כימיים, עלול לגרום לשבירת השיער, לאיבוד גמישותו ולהביא לנשירת שיער מוגברת. בנוסף, מתיחה חזקה של השער לעיתים קרובות באמצעות פן או קוקו מתוח גם כן מגבירה את קצב נשירת השיער.
  • מתח ממושך- לחץ ומתח ממושך גורמים למגוון בעיות גופניות ולפגיעה בתפקודן התקין של מערכות חשובות בגוף. הלחץ גורם להאטה בזרימת הדם לקרקפת, וכתוצאה מכך מביא לפגיעה בשורשי השערה. התוצאה מתהליך זה היא איבוד הגמישות והברק, האטת קצב צמיחת השער ונשירת שיער.
  • תרופות- תרופות רבות הקיימות בשוק מביאות לנשירת שיער מוגברת. גלולות למניעת הריון, תרופות אנטי פסיכיאטריות, כדורים נגד אקנה וסוגים מסוימים של אנטיביוטיקה מביאים להדלדלות השערה ופגיעה בחיוניות שלה.
  • חוסר איזון הורמונלי- ההורמונים המצויים בגוף האישה אחראים על תפקוד תקין של איברים ומערכות שונות. תת פעילות של בלוטות מסוימות, סיבות פיזיולוגיות או טיפולים הורמונליים שמקבלת האישה עשויים לגרום לדילול השער. הטיפול המתאים בהפרעות הורמונליות מביא ברוב המקרים לצמיחה תקינה של השיער.
  • אלופציה אראטה– אלופציה אראטה היא מחלה אוטואימונית בה חלה נשירת שיער הדרגתית, שיכולה להתחיל מהתקרחויות קטנות ועד להתקרחות מוחלטת במצבים קיצוניים.

המלצות מטופלים

נשירת שיער – טיפול במרפאת אמיר קלי

אם את סובלת מנשירת שיער, דעי לך שאת לא לבד. רוב הנשים מבחינות בתופעה בשלב כלשהו בחייהן, וניתן לחזק את השער ולגרום לו להראות בריא ומלא יותר. הטיפול במרפאתנו משלב נטילה של אבקותל צמחי מרפא, דיקור ומשחות על בסיס צמחי. במידת הצורך, נבצע שת"פ עם רופאי עור קונבנציונאליים העובדים עם המרפאה.


אנו מזמינים אותך להגיע אלינו, ולהתרשם ממגוון אפשרויות הטיפול לבריאות שלמה.

תמונות לפני ואחרי הטיפול

כתבות נוספות בנושא נשירת שיער אצל נשים

טיפול טבעי בעור

טיפולים מוצלחים בבעיות עור שונות​

כתבות נוספות בנושא טיפולים מוצלחים בבעיות עור שונות רפואת עור משלימה מרפאת  Or –  הינה מהמרפאות הוותיקות והמנוסות בטיפול במחלות עור ושיער . במהלך החודשים האחרונים התווספו מספר

קרא עוד »
סיבות לנשירת שיער

סיבות נפוצות לנשירת שיער

כתבות נוספות בנושא הגורמים לנשירת שיער נשירת שיער אצל נשים הינה תופעה מוכרת וידועה לאחר הריון ולידה, אז זקיקי שיער שהיו בשלב הצמיחה הפעילה בתקופת

קרא עוד »

נשירת שיער בגיל המעבר

כתבות נוספות בנושא נשירת שיער בגיל המעבר גילה בת 60 סבלה מנשירת שיער ודילול שיער מאסיבי בשנים האחרונות, הייתה מועמדת להשתלת שיער. טופלה במרפאת Or באמצעות

קרא עוד »
נשירת שיער לאחר לידה

נשירת שיער אחרי לידה

כתבות נוספות בנושא נשירת שיער אחרי לידה – ראיון עם רינת בת 37 מתי ובאלו נסיבות התחילה לך נשירת השיער? במשפחה שלנו יש גנטיקה של

קרא עוד »
סגירת תפריט
הזמן שלך יקר לנו!
בשיחה אחת נוכל להבין מה הצורך שלך, ולעזור לך