לקהל לקוחותינו
אנו כרגע לא מטפלים ביבלות ויראליות.
לטיפולים נוספים לחצו כאן
לרפואה משלימה און ליין לחצו כאן

יש לך שאלה לאמיר ?

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות בנושא

טיפול טבעי ליבלות

התלונות השכיחות עבור אלו שיש להם יבלות וויראליות הן גרד, אי נוחות וכאבים, אך ההפרעה העיקרית  קשורה לאסתטיקה. ישנם מקרים קלים ובייחוד אצל ילדים שמערכת החיסון מתמודדת בהצלחה והיבלות יכולות להעלם לבד, לעומת זאת ישנן סוגי יבלות המגלות עמידות לשנים רבות ויש למנוע התפשטות והדבקה של היבלת למקומות אחרים בגוף או של אנשים נוספים השוהים במחיצתם. התמודדות עם יבלות זהה להתמודדות עם מחלה כרונית אשר מצריכה טיפול עקבי .

הטיפול ברפואה עור משלימה מתמקד בהתאם לסוג היבלת, מצב הנגעים ולרמת הקושי של המחלה. המטופל מקבל תמציות צמחים בעלי פעילות אנטי ויראלית וחיזוק מערכת החיסון כטיפול פנימי או תמיסות למריחה באמצעות קומפרסים חיצוניים.

לאחר עשרות מקרים של טיפול ביבלות וויראליות ניתן לומר שיש הצלחה והתמודדות טובה עם יבלות ושיתרונו הבולט הינו ללא תופעות לוואי כלל.

 

צמחים הנמצאים בשימוש כנגד ווירוסים

צמחים בעלי פעילות אנטי וויראלית ישירה נגד הנגיף הינם: היפריקום, ליקוריץ, סקוטלריה (שקערורית בעברית ) ואיסטיס (אינדיגו). צמחים אלו מסייעים בהקטנת שטח הפנים של הנגע הוויראלי, במניעת היצמדות של הוירוס לקרום התא הבריא, ועיכוב אנזימים הדרושים לשכפול של חומצות הגרעין של הוירוס. בבדיקות מעבדה  צמח הליקוריץ הגביר הפרשות של אינטרפרון מתאי T שהם חלבונים שמופרשים על ידי התאים המארחים כדי להתגונן מול הוירוס. תכונות צמחים אלו מגבירות את יעילותן בטיפול ביבלות וויראליות, הן מבחינה חיצונית והן מבחינה פנימית.

צמחים המחזקים ותומכים במערכת החיסון הינם: אכיניצאה, ג'ינסנג, סמבוק השחור ואסטרגלוס. צמח האסטרגלוסהדגים בבדיקות מעבדה האצת חלוקה של תאי חיסון. מערכת חיסונית חזקה תתמודד באופן יעיל יותר ותפתח עמידות בפני פולשים כגון: חיידקים וזיהומים.

כורכום הינו אחד מצמחי המרפא הנחקרים ביותר בעולם בשנים האחרונות. הולכות ומתרבות ההוכחות שמרכיב הכורכומין (החומר הפעיל ) נמצא יעיל כנגד מגוון של וירוסים וחיידקים, כמחזק מערכת החיסון וכמפחית ומעכב תהליכים דלקתיים.

שמן קצח בעל תכונות אנטי ויראלית  כנגד הנגיף שגורם ליבלות. במכון מחקר בדרום קרוליינה, נמצא שהוא מגרה את מערכת החיסון להפריש אינטרפרון (החלבון שנלחם בוירוס). שמן הקצח  מחזק את רקמות העור באזור הנגוע ועוצר הדבקה של היבלות באזורים אחרים בגוף.

כתבות נוספות בנושא אסתמה של העור

מחלות עור נפוצות אצל ילדים

כבר שנים ידוע שעוד ועוד ילדים סובלים ממחלות הנובעות ממערכת החיסון שלהם ומגורמים סביבתיים, בעיקר מחלות עור שאין להן טיפול מלבד הקלה על התסמינים וההתפרצויות.

קרא עוד »
פסוריאזיס אינברסה

סוגי מחלות עור

מחלות עור מאפיינות את התקופה שלנו, משום שרבות מהן נחשבות למחלה שבה הגוף תוקף את עצמו, או שאין להן גורם ברור ומוכר שאפשר להצביע עליו.

קרא עוד »

הגורמים לספחת

מחלת הספחת, היא הפסוריאזיס, מקשה מאוד על הלוקים בה משום שהיא בלתי ניתנת לריפוי מוחלט ורב הנסתר בה על הגלוי. עם זאת, מרגע שיודעים מהם

קרא עוד »
סגירת תפריט
הזמן שלך יקר לנו!
בשיחה אחת נוכל להבין מה הצורך שלך, ולעזור לך