יש לך שאלה לאמיר ?

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות בנושא

מולוסקום קונטגיוזום

מולוסקום קונטגיוזום הן יבלות התוקפות בעיקר ילדים. הגורם לכך הוא וירוס, וההדבקה היא מהירה וקלה באמצעות נגיעת פני העור בעורו של אדם אחר. מומלץ לטפל ביבלות ולהעלימן, כדי למנוע את ההתפשטות שלהן לאיזורים אחרים בגוף או לבני משפחה אחרים. אנו מציעים שילוב בין כמה שיטות טיפול טבעיות הבטוחות לשימוש בקרב כל בני הגילאים.

מהן יבלות מולוסקום קונטגיוזום

מולוסקום קונטגיוזום הן סוג של יבלות ויראליות התוקפות בעיקר ילדים. הסיבה ליבלות אלה הם וירוסים והיבלות באות לידי ביטוי בנגעים על פני העור, כאשר הנגעים עצמם מלאים בתוכן נוזלי. יש סוגים שונים של מולוסקום והשכיחה בקרב ילדים היא יבלת מסוג קונטגיוזום. הילדים נדבקים בהן באמצעות מגע ישיר של עורם עם נגעים עוריים אצל ילדים אחרים או מבוגרים אחרים. לדים לרוב נדבקים בה באזורי הבטן, החזה, הגפיים והפנים. לפעמים אפשר לראות הדבקה בקרב ילדים הסובלים במקביל מאטופיק דרמטיטיס.

אפשר לטפל בהצלחה ביבלת באמצעות רפואת עור משלימה, המשלבת כמה שיטות טיפול יעילות. לפעמים נעלמות יבלות אלה מעצמן, אולם כדי למנוע הדבקה של שאר בני הבית מומלץ ביותר לבצע טיפול כדי להעלימן ולמנוע הדבקה.

מולוסקום קונטגיוזום טיפול

אנו מציעים במרפאתו של אמיר קליי כמה שיטות יעילות לטיפול במולוסקום קונטגיוזום:

  • כמוסות צמחי מרפא – אלה הם צמחים בעלי תכונות אנטי ויראליות. ניתן לקחת אותם באמצעות כמוסות, באמצעות חליטה ואף בטפטפות מיוחדות, עבור ילדים שלא לוקחים כמוסות. צמחי המרפא מונעות את שכפול היבלת והורסות את הווירוס. במקביל להרס הווירוס, מחזקים צמחים אלה את המערכת החיסונית.
  • משחות חיצוניות – אלה הן משחות הכוללות תמציות שהורסות את הווירוס מבחוץ ומעלימות את היבלות.
  • דיקור – הדיקור מחזק את המערכת החיסונית ומונע התפשטות של היבלות ותורם להיעלמותן. הוא נמצא יעיל גם בקרב ילדים קטנים, היכולים לשתף פעולה.

אנו מזמינים אתכם לקבוע תור לפגישת ייעוץ על מולוסקום קונטגיוזום אצל אמיר קלי. אנו דוגלים בשיטה של ריפוי טבעי ומשתמשים בחומרים בטוחים וטבעיים, לילדים ולמבוגרים כאחד. אנא התקשרו או השאירו פרטים באתר, ונציג מטעם מרפאתו של אמיר קלי יחזור אליכם עם מידע נוסף על מולוסקום קונטגיוזום.

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בליא, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.

סגירת תפריט
לשיחת ייעוץ
מטופלים יקרים,
עקב המצב, עברנו לטיפולי רפואת עור משלימה אונליין