יש לך שאלה לאמיר ?

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות בנושא

סבוריאה בפנים

סבוריאה בפנים מלווה בתסמינים כגון: יובש חריף ונגעים על עור הפני שגורמים לגרד וכתוצאה מכך גם לפצעים, התקלפות שלה עור, ותחושה של עור פנים דק ורגיש במיוחד.

סבוריאה בפנים יכולה להיווצר גם כתוצאה מהפרשת חלב מוגברת המתבטאת בפצעים שומניים בעור הפנים מאחר ושם יש ריכוז גבוה של בלוטות חלב .

מהם התסמינים של סבוריאה בפנים?

התופעה מתרכזת באזור עור הפנים, במיוחד באזור הפה, המצח והאף אשר מאופיינים כאזורים הבולטים ביותר בעור הפנים.

החשיפה לקרינת השמש והחשיפה לאוויר וסביבה מזוהמת, ואזורים בהם זיהום האוויר גבוה במיוחד, משפיעים מאוד על רמת הרגישות.

נושא נוסף שחשוב להתייחס אליו הוא נושא חומציות עור הפנים. חוסר איזון בחומציות עור הפנים, בייחוד רמת חומציות נמוכה שמשפיעה על התייבשות העור ובכך יוצרת גירוי.

במרפאת Or המטופל מקבל טיפול טבעי בהתאמה אישית, חשיבות רבה לטיפול באמצעות פורמולת צמחי מרפא להורדת החום והלחות הפנימיים, סימני הדלקת, היובש והגרד מהעור.

במרפאתנו, מגוון רחב של תכשירים טבעיים המיוצרים במקום, בהתאמה לכל מטופל לטיפול באיזון החומצתיות והשבת הלחות לעור הפנים.

תמונות לפני ואחרי הטיפול

דגשים לטיפול ביתי בסבוריאה בפנים

 טיפול בסבוריאה בפנים מתבצע באמצעות שמירה על היגיינה ברמה גבוהה שימוש בסבון בעל התאמה לעור יבש ומודלק וניקוי יסודי של העור באמצעות תכשירים נטולי אלכוהול, ייבוש עור הפנים לאחר המקלחת ורחיצת הפנים והגנה מקסימלית ונאותה מפני השמש.

שינו תזונתי הוא אחד הכלים היעילים ביותר לטיפול והקלה , על סבוריאה בכלל וסבוריאה בפנים בפרט. מומלץ להימנע או להמעיט בצריכת המזונות הבאים: סוכר לבן, קמח לבן, שוקולד ומשקאות ממותקים, בשרים עתירי שומן, חלב ומוצרי חלב רווי שומן, אוכל חריף מטוגן ומתובל.

כתבות נוספות בנושא

שמירה על העור

שומרים על העור

כתבות נוספות בנושא שומרים על העור האיבר הגדול ביותר בגופו של האדם הוא העור. רוב האנשים סבורים שתפקידו של העור הוא לשמש כמעטפת של הגוף,

קרא עוד »
אגוז עץ הסבון

אגוז עץ הסבון

כתבות נוספות בנושא  אגוז עץ הסבון – wu huan zi אגוז עץ הסבון הינו פרי טרופי הגדל על עצים בסין והודו. נמצא בשימוש מאות שנים כטיפול

קרא עוד »
סגירת תפריט
הזמן שלך יקר לנו!
בשיחה אחת נוכל להבין מה הצורך שלך, ולעזור לך