יש לך שאלה לאמיר ?

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות בנושא

פסוריאזיס בידיים

פסוריאזיס בידיים היא תופעה מטרידה שיכולה להיות קבועה או בהתקפים. הגורמים לה הם תורשתיים, כמו גם תגובה לעונות השנה, תגובה לתרופות ועוד. חומרת ההתפרצות משתנה מאדם לאדם, כמו גם מיקום ההתפרצות. אנשים הסובלים מפסוריאזיס בידיים יכולים לקבל טיפול אפקטיבי מרפואת עור משלימה, המחזקת את המערכת החיסונית במקביל לטיפול בתסמינים ובבעיה עצמה.

מהו פסוריאזיס בידיים

פסוריאזיס בידיים טיפול

פסוריאזיס זו מחלת עור נפוצה המוגדרת כמחלה אוטואימונית. התוקפת אנשים בכל הגילאים, בקרב כ-3% מהאוכלוסיה בכל הגילאים. התופעה היא בפועל התחלקות בלתי מבוקרת של התאים והיווצרות רובד תאים מיותר על גבי העור. היא יכולה לתקוף בכל חלקי הגוף, קרקפת, רגליים ואף פסוריאזיס בידיים. הסיבות לה הן שונות ומשתנות בין אדם לאדם:

  • סיבות תורשתיות – יש משפחות שבהן יש התפרצויות של פסוריאזיס בידיים בקרב המשפחה הבין דורית.
  • תגובות לתרופות – אנשים מפתחים פסוריאזיס בידיים כתגובה לתרופות שונות שנטלו, כגון חוסמי בטא או ליתיום.
  • מתח ואורח חיים מלחיץ – אנשים הסובלים ממתח נפשי בעבודה או במשפחה, עלולים לסבול מהתפרצויות של פסוריאזיס.
  • תגובה לחיידקים – אנשים שסבלו מדלקת בגרון כתוצאה מסטפטוקוק, עלולים להגיב בהתפרצות של פסוריאזיס בכל חלקי הגוף, כולל פסוריאזיס בידיים.

גורמים אלה וגורמים נוספים עלולים לגרום להתפרצות של פסוריאזיס בכל חלקי הגוף. רפואת עור משלימה מציעה טיפול משולב להקלת התסמינים וטיפול בבעיה עצמה.

טיפול במצב של פסוריאזיס בידיים

רפואת עור משלימה מציעה כמה פתרונות להקל על הסובלים מתופעה של פסוריאזיס בידיים. תרופות ייעודיות המורכבות מפורמולה מיוחדת של צמחי מרפא למריחה על העור, נטילה של כמוסות צמחי מרפא מיוחדות דרך הפה, דיקור סיני להקלה על התסמינים ועוד. הטיפול המשולב מותאם לכל אדם באופן אישי, בהתאם לחומרת ההתקפים, מיקום הקשקשת ומצבו הגופני של המטופל.מרפאתו של אמיר קלי מתמחה בטיפול במקרים של פסוריאזיס בידיים ואנו אף ממליצים על שינוי תזונתי מתאים ומתן כלים למניעת לחץ נפשי. אנו מספקים ייעוץ, ליווי ומתן טיפול לסובלים מהתופעה ונשמח לספר לכם מידע נוסף. אנא השאירו את הפרטים שלכם באתר או התקשרו, ונחזור אליכם עם מידע מקצועי ומפורט על טיפול באמצעות רפואת עור משלימה בתופעת פסוריאזיס בידיים.

סגירת תפריט
לשיחת ייעוץ
מטופלים יקרים,
עקב המצב, עברנו לטיפולי רפואת עור משלימה אונליין