יש לך שאלה לאמיר ?

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות בנושא

טיפולים מוצלחים בבעיות עור שונות

 

רפואת עור משלימה

מרפאת  Or –  הינה מהמרפאות הוותיקות והמנוסות בטיפול במחלות עור ושיער . במהלך החודשים האחרונים התווספו מספר רב של הצלחות בטיפולים שונים, הבאנו לפניכם מקבץ של סיפורי הצלחה מלווים בתמונות של מטופלים לפני ואחרי.

 נשירת שיער מוגברת

רוני בת 21 סבלה משיער דק שנים רבות, בשנה האחרונה הייתה החמרה שהובילה להתקרחות קשה. הגורם הגנטי מאוד השפיע במקרה זה שכן הסבתא והאמא שלה סובלות גם הן משיער דליל.  רוני טופלה באמצעות פורמולה המבוססת על צמחים בעלי יכולת ריפוי וחיזוק של שורשי השיער, דיקור המעורר את עור הקרקפת ומשפר את אספקת הדם לשורשי השיער ותמיסת שיער לשימוש חיצוני ייחודית למרפאה המכילה חומרים חיוניים להזנה וחיזוק שורשי השיער.  מטופלת חודשיים וחצי במרפאה עם שינוי מרשים: כעבור חודש השיער הפסיק לנשור, התחילה צמיחה מחודשת של זקיקי שיער, השערות התעבו והשיפור ממשיך.

תמונות לפני ואחרי : 

 
פטרת בכף הרגל –  Tinea pedis

ילד בן 8 סבל מפטרת ברגליים, הפטרת התחילה כפריחה מלווה בקשקשת עדינה בכפות הרגלים, ובהמשך  הפריחה החמירה ולוותה באודם וגרד עז. הטיפול במקרה זה של פטרת כלל תכשיר חיצוני המבוסס על תמצית צמחית אנטי פטרייתית למריחה על בסיס יומי . משך זמן הטיפול : חודשיים.

תמונות לפני ואחרי :

פסוריאזיס

לאה בת 40 הגיעה לקליניקה שכשהיא סובלת מפסוריאזיס דלקתי בכפות היידים מלווה בהפרשות. העור אדום ויבש מלווה בגרד חזק ומתמשך. הטיפול שניתן ללאה כלל: דיקור אחת לשבוע. תמצית צמחים אנטי דלקתיים ללקיחה פנימית המווסתים את המערכת החיסונית, משחה צמחית למריחה לטיפול ביובש הקיצוני, אומגה 3 בעלת פעילות נוגדת דלקת והשפעה על הגרד. לאחר חודשיים היה שיפור ניכר בסימני הגרד והפצעים היבשים וכעבור 3 חודשים היה שיפור משמעותי- ריפוי של 80% .

תמונות לפני ואחרי :

 

סגירת תפריט
הזמן שלך יקר לנו!
בשיחה אחת נוכל להבין מה הצורך שלך, ולעזור לך