אודות

אמיר קלי M.SC L.AC

בעל ניסיון של 25 שנים בטיפול במחלות עור של מבוגרים וילדים ברפואה סינית, במסגרת קליניקה פרטית ובמרפאות הרפואה המשלימה של בתי החולים איכילוב ותל השומר. בתחום הטיפול בעור זכה להכרה בינלאומית ומלמד את הנושא במוסדות אקדמיים בארץ, בארה"ב , אירופה ואף בסין. הטיפול במרפאה משלב נטילת אבקות של צמחי מרפא, דיקור ומשחות על בסיס צמחי. במידת הצורך מתבצע שיתוף פעולה עם רופאי עור קונבנציונליים שעובדים עם המרפאה. במרפאה פותחו שיטות עבודה ייחודיות של רפואת עור אינטגרטיבית (משולבת) לטיפולים יעילים ובטוחים גם למקרים קשים במיוחד של אטופיק דרמטיטיס, פסוריאזיס, סבוריאה ועוד. עוסק בשנים האחרונות בנוסף לעבודתו במרפאה, במחקר תמציות צמחים ובפיתוח של מוצרים על בסיס צמחי לבעיות עור. בין השאר ניהל פרויקט מחקר ישראלי – קוריאני מטעם משרד המדען הראשי בנושא השימוש בצמחים לטיפול באטופיק דרמטיטיס (אסטמה של העור). בעל רישיון משרד הבריאות בקליפורניה לרפואה סינית ורישיון האגוד הלאומית לאקופונקטורה של ארה"ב, סיים ב-1992 תואר שני ברפואה סינית, בוגר ACCM, ארה"ב. התמחה תקופות ממושכות במחלקות עור בבתי החולים של אוניברסיטאות צ'נגדו ושנחאי בסין.

צוות המרפאה

אפרת דיאמנט L.Ac

מנהלת מרפאת "Or".
בוגרת מכללת מדיסין ברפואה סינית, אקופנקטורה וטווינה (פיזיותרפיה סינית). השתלמה בהרחבה בנושא טווינה. מטפלת בבעיות כאב ואורטופדיה – דלקות מפרקים (דלקות כתפיים וברכיים) פציעות ופגיעות ספורט. הטיפולים כוללים שילוב של דיקור וטווינה.

נופר וברמן לוי Dip. Ac

מטפלת מוסמכת בנשירה במרפאת "OR" וברפואה סינית לנשים
מתמחה בבעיות שיער ומטפלת במרפאת "OR" בדיקור סיני וצמחי מרפא.
מתמחה בטיפולי מזותרפיה לקרקפת במשולב עם הדיקור.
מטפלת מוסמכת ברפואה סינית – Dip.ac – מטעם הפקולטה לחקלאות ברחובות בחסות האוניברסיטה העברית.
בנוסף, מטפלת בקליניקה פרטית – רפואה סינית לנשים – מטפלת במצבים רגשיים במושב תעוז ורחובות.

 

הדר אברהמי Dip. Ac

בוגרת מסלול רפואה סינית מטעם מכללת רידמן.
התמחתה 3 חודשים בבית החולים Zhejiang Privincial Hospital of TCM, בהאנגז'ן, סין.
השתלמה בהרחבה בנושא טווינה והפרעות מערכת העיכול.
מתמחה בבעיות שיער ומטפלת במרפאת "OR" בדיקור וצמחי מרפא.
מתמחה בטיפולי מזותרפיה לקרקפת בשילוב עם דיקור.

יערה ווקס Dipl.ac, c.hb

מנהלת אתר ופיתוח תוכן דיגיטלי, מרפאת "Or"
בוגרת לימודי רפואה סינית בבה"ס לרפואה סינית "ברושים". לאחר סיום הלימודים התמחתה במחלקת עור, בה"ח אונ’ צ’אנגדו, סין. מתמחה בבעיות עור ומטפלת במרפאת "Or" בדיקור סיני וצמחי מרפא. מנהלת שיווק דיגיטלי במרפאת "Or". מרצה במכללת "רידמן" בקורסים: מחלות עור ותזונה סינית. התמחתה במשך שנה במחלקת עור בבה"ח בבייג'ין מטעם מלגת ממשלת סין. התנדבה כיו"ר יחסי הציבור של אגודת הפסוריאזיס הישראלית.

סגירת תפריט
הזמן שלך יקר לנו!
בשיחה אחת נוכל להבין מה הצורך שלך, ולעזור לך