ליכן סקלרוזיס

יש לך שאלה לאמיר ?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
כתבות נוספות בנושא

טיפול טבעי בליכן סקלרוזיס

אמיר קלי מומחה בטיפול בליכן סקלרוזיס בשיטה אינטגרטיבית, ע"י שיתוף פעולה פורה עם ד"ר אחינועם לב שגיא, רופאת נשים המתמחה בתחום דלקות וולוו-וגינליות.

במקרים בינוניים וקשים של ליכן סקלרוזיס ניתן לצפות בתוצאות מרשימות כאשר משלבים בין החוזקות של הרפואה הקונבנציונלית ויתרונות הרפואה המשלימה (רפואה אינטגרטיבית).

ליכן סקלרוזיס – מחלת עור אוטואימונית כרונית וניתן לאבחן אותה בעזרת ביופסיה. זוהי מחלה שאינה נפוצה מאוד ולרוב נשים סובלות ממנה במשך שנים, לרבות בתקופות של שינויים הורמונלים שישנה רמה נמוכה של הורמון האסטרוגן (ילדות, גיל המעבר) והיא נדירה יותר אצל גברים.

קיים גרד מציק ואי נוחות עד כדי הפרעה בתפקוד והתנוונות שכבת העור באזור איברי המין ובפי הטבעת לאורך זמן גורמים אלו משפיעים על הביטחון העצמי וניהול מערכת יחסים אינטימית. זוהי אינה מחלה מדבקת.

ליכן סקלרוזיס
ליכן סקלרוזיס – טיפול טבעי

תוכן עניינים

המלצות מטופלים

איך נטפל בליכן סקלרוזיס ברפואת עור משלימה?

בטיפול ברפואת עור משלימה משלבים בין  קפסולות של צמחים בעלי פעילות אנטי דלקתית היעילים במיוחד בהפחתת סימני הגרד והכאב הנלוו ומשחות על בסיס צמחי שאותן ניתן למרוח ללא הגבלה עקב היותן בטוחות לשימוש ותוספי מזון כגון: אומגה 3 וביו כורכומין. השילוב של כל אלה יעיל בהפחתת הפעילות של המחלה במקרים קלים עד בינוניים בכ- 70%-90%.

טיפול טבעי בליכן סקלרוזיס

ראיון עם אורנה בת 47

מתי התגלתה אצלך מחלת הליכן סקלרוזיס ואיך היא התבטאה?

התחלתי לסבול מליכן סקלרוזיס בצעירותי, מאז שאני מכירה את עצמי בתור נערה זה תמיד היה חלק ממני, היו אפיזודות קצרות של מצב חמור והפוגות ארוכות. הסימפטומים העיקרים היו סבל של אי נוחות,  עקצוץ וגרד מתמשך מלווים בפצעים, סדקים וחתכים באזור הווגינה.

תארי לי את ההתמודדות עם המחלה   

בעשור האחרון הייתה החמרה, רוב הזמן התעסקתי עם זה,  היו יום או יומיים הקלה בחודש שלם. זה מחמיר לקראת הווסת, מעקצץ ומגרד יותר ומלווה בהפרשות דמיות. האזור היה מודלק, טופלתי בהרבה סטרואידים והאפיזודות של ההקלה היו במרווחים קצרים יותר. מבחינת חיי הזוגיות שלי וחיי המין שלי חוויתי את זה מאוד קשה. הייתי בצער מאוד גדול תמיד. זה הפריע לי במהלך קיום יחסי מין ותמיד עקצץ וגירד, היו סדקים חתכים, פצעים , ישנתי עם קוביות קרח כדי שזה יקרר לי את האזור המודלק. הרופא רצה לתת לי כדורי שינה כדי שאוכל להירדם.

ספרי על הגעתך לרפואת עור משלימה ועל תהליך ההחלמה

בשנה האחרונה הרגשתי שהטיפול בסטרואידים כבר לא עוזר,  זה היה כרוך בסבל ואי נוחות. הגעתי לאמיר דרך המלצה של דר' אחינועם לב שגיא המתמחה בליכן סקלרוזיס , הייתי אצלה במעקב טיפולי. הטיפול שקיבלתי במרפאתו של אמיר כלל: צמחים בקפסולות, משחת צמחים למריחה מקומית, אומגה 3, ביו כורכומין  והמלצה על פעילות גופנית.

מתי הבנת כי לטיפול ברפואה משלימה קשר הדוק להתמודדות טובה יותר עם המחלה ולהאטת הידרדרותה?

אחרי חודש הרגשתי שיפור בעיקר בגרד הבלתי נשלט שהופיע אצלי בלילה. לפני כן, בפעמים שמאוד גירד לי לא יכולתי להטיל שתן מרוב ששרף לי, גם מבחינה וויזואלית יש שיפור ניכר, הסדקים והפצעים השתפרו מאוד.

איך את מרגישה היום ומה זה דורש ממך מבחינת הטיפול ?

אני אחרי חודשיים וחצי של טיפול ויש שיפור גדול מאוד, המינון של כל התכשירים ירד  במקום פעמיים ביום לפעם ביום, אני מורחת משחות סטרואידים לעיתים רחוקות . יש עדיין עקצוצים בלילה, לפני הטיפול הייתי אומרת שעוצמת העקצוץ היא  10, הכי גבוהה, היום אני יכולה להגיד שהעוצמה בין 1-3, ירדה באופן דרמטי.

האם תרצי להעביר מסר כלשהו לחולים אחרים בכל הנוגע להתמודדות עם המחלה ?

אני מרגישה שפתחתי פרק חדש בחיים שלי בזכות הטיפול המוצלח. אני אחות במקצועי ולא מאמינה כמה שזה באמת עוזר, לא מבינה איך רפואה מערבית לא מצליחה לטפל בתופעה הזו ורפואה טבעית כן . כולי תקווה שהבשורה הזו תגיע לכל מי שסובל מליכן. אם מישהי סובלת מזה והיא יכולה לסבול פחות מה שאני סבלתי, הייתי רוצה מאוד לסייע לה.

מכתב המלצה מאורנה שסבלה מליכן סקלורוזיס

אמיר שלום,
מזה שלושה עשורים אני סובלת מליכן סקלרוזיס. כאחות במקצועי ביקשתי לעצמי כל תרופה כדי להשקיט את הגרד הנורא, הפציעות, ואת הצריבות והגירויים שבאו לאחר מכן.
הגעתי אליך לאחר המלצה שקיבלתי מרופאת נשים שעקבה אחרי מצבי.

שנים של שימוש במשחות סטרואידליות לא סייעו, הגעתי סקפטית לחלוטין ביכולת של צמחי המרפא, כורכומין ואומגה 3 לסייע לי. התחלתי את הטיפול ולאחר חודשיים הרגשתי הקלה משמעותית, הגרד והעיקצוצים כמעט ונעלמו, סוף סוף יכולתי לישון בלילה נינוחה.
אני רוצה להוריד בפנייך את הכובע, הצלחת היכן שהרפואה הקונבנציונאלית כשלה במשך שנים.  מבקשת להודות לבורא עולם שהכיר בינינו אדם צנוע אך גדול במעשים.תודהרבה!!.אשמח להיות שגרירה טובה שלך בכל אישה עם ליכן המבקשת מזור לחולי זה.

תודה רבה! יישר כוח!
( א.כ )

שאלות נפוצות

אחוז ההצלחה בליכן סקלרוזיס הינו גבוה במיוחד.

במרפאתנו, שיטות הטיפול מפותחות באופן פרטני לכל מטופל, תוך ביצוע בדיקות ותשאול ממוקד לטובת התאמת הטיפול וההמלצות היעילות ביותר להקלה ושיפור משמעותי, גם במקרים הקשים ביותר

בהחלט, אמיר קלי מטפל כבר עשרות שנים ועזר לרפא אלפי מטופלים. אתם מוזמנים להיכנס לעמוד ההמלצות בתפריט.

אם יש לכם ביטוח בריאות פרטי, יתכן ואתם זכאים לקבלת החזר!
בדקו עם סוכן הביטוח שלכם האם ישנו סעיף של רפואה משלימה אצלכם בפוליסה.
המחירים שלנו הוגנים ומשתנים בהתאם לסוג הטיפול ומצבו הבריאותי של המטופל. צרו איתנו קשר עכשיו ונשמח לתת לכם אינפורמציה נוספת!
כתבות נוספות בנושא
הזמן שלך והבריאות שלך יקרים לנו! ❤️

🔒טופס מאובטח ודיסקרטי בטכנולוגיות SSL

לייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטים
הזמן שלך והבריאות שלך יקרים לנו!
בשיחה אחת נוכל להבין מה הצורך שלך, ולעזור לך ❤️

🔒טופס מאובטח ודיסקרטי בטכנולוגיות SSL