המלצות המטופלים

כשהתפרץ האטופיק דרמטיטיס לבני הבכור, עומר, בגיל חודשיים בלבד היינו חסרי אונים. העור המגורה, חוסר השקט ובעקר הסבל שבר את ליבנו. אכזבתנו גדלה כאשר ביקרנו אצל מיטב רופאי העור בארץ אשר סיפקו פתרונות לא מספקים (מריחת משחות, לעיתים קורטיזוניות ואנטיהיסטמינים).

לאמיר קלי הגעתי במקרה, בהמלצה של אחות טיפת חלב, מטופלת בעצמה. זמן קצר לאחר התחלת הטיפול ניכר שיפור משמעותי! העור החלים, הלבין והתנהלותו של עומר השתנתה. ניכר שמטרד הגרד ירד משמעותית. עד היום, כבר כמעט חמש שנים שאנו מטופלים מרוצים של אמיר. מצבו של עומר הולך ומשתפר באופן ניכר. כאשר אני נתקלת באם שבנה סובל מאטופיק אני ממליצה על אמיר באופן מיידי.

המקצועיות וההתעדכנות בנושא מחלות העור, הגישה המשולבת עם הרפואה, אופיו הנעים, הגישה לילדים – כל אלו הביאו את אמיר להיות חבר בנוסף למטפל.

מומלץ בחום! אלינור

כשבני הבכור הגיע לגיל שנתיים התחילה אצלו תופעה של אדמומיות וגירוד בעור, במיוחד באזור של המפרקים ומאחורי האוזניים.

הגירוד מאד הטריד את הילד, לא פעם מצאתי אותו בלילה מתגרד במיטה ובוכה.

הלכנו, אשתי ואני עם הילד לשלושה מרופאי העור לילדים הבכירים שיש בארץ, לכולם הייתה תשובה אחת לבעיה.

"זה אטופיק דרמטיטיס (או אסתמה של העור), אין מה לעשות חוץ מלמרוח סטרואידים שיקלו על התופעה" כשמרחנו את המשחות הסטרואידיות, הייתה הקלה בגירוד, אבל כשהפסקנו התופעה חזרה. לא רצינו להשתמש בסטרואידים, לכן ניסינו כל מיני סבונים מיוחדים, משחת Atopic Clear ועוד כמה דברים שאני לא זוכר (אני זוכר שאלו היו חומרים מאד יקרים).

כל החומרים ללא הסטרואידים עזרו לילד מעט מאד. ניסינו ללכת להומיאופת כדי לא להשתמש בסטרואידים, אבל הסתבר לנו שהוא רק החמיר את התופעה. על אמיר קלי שמענו מאחות טיפת החלב של הילד.

אמיר נתן לנו אבקה של תערובת צמחים שנתנו לבננו, ובנוסף היה עליו להימנע ממאכלים שונים שאמיר אסר עליו לאכול. כפי שאמיר הבטיח, לאחר 4 חודשים התחילה הקלה באטופיק דרמטיטיס של בננו, וזה ללא שימוש במשחות עם סטרואידים. עם הזמן התופעה כמעט נעלמה והפסקנו עם הדיאטה המיוחדת של אמיר קלאי ועם תערובת הצמחים.

כיום התופעה כמעט ולא קיימת, רק לעיתים רחוקות כשאנו מגלים יובש אצל בנינו, אנו מורחים אותו בקרם לחות רגיל לאחר המקלחת. אני ממליץ מאד לכל מי שרוצה לטפל באטופיק דרמטיטיס ללא השימוש בסטרואידים, לנסות את הטיפול של אמיר קלי.

בברכה, רועי

לביתי בת השש התחילו פצעים בכל הגוף שכללו גרד מעיק ונראו רע. שום משחה או תרופה לא עזרה והעור שלההלך והחמיר בפצעי יבלות וגרד.

הגענו אל אמיר קלי וחשנו שמצאנו את האור: ברוגע, נעימות וסבלנות ידע אמיר לפענח את אותה פריחה, ידע להסביר במילים פשוטות לבת שלי מה יש לה ומה עליה לעשות.

קיבלנו מאמיר משחה, סבון ואבקה לשתייה שתוך 3 ימים העבירו את הנגע מעורה.

הידע הרב, הרגישות הרבה ומוצריו המצויינים של אמיר שעושים לכל משפחתינו טוב גורמים לנו לבוא אליו מרחוק מאד ולהנות ליחס מכבד וולטיפול מסור ומקצועי.

טלי

לכבוד הרופא הגדול אמיר קלי הנפלא! זה לקח קצת זמן … אך עכשיו התודה מוכנה… היינו במצב קשה מאד-התמונות מעידות בעד עצמם. הסיבה שהגב דווקא מצולם כי זה השטח הכי גדול שניתן לצלם במגבלות הצניעות אך כל הגוף היה נראה כך. אין לי מילים להודות לך על הטיפול המסור והמושלם.. אי אפשר להאמין אך אפשר לראות… תודה רבה!!!!!!!!!!!!!!! תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים ! כך זה התחיל כך זה נמשך ובזכותך כך זה נראה עכשיו ! תודה רבה

אמיר שלום, בהמשך לביקור האחרון אני מצרפת קטע קצר שכתבתי ומנצלת את ההזדמנות להגיד שוב תודה! אני מניחה שמי שקוראים את מכתבי התודה לרופא הם הורים שילדם בשלב הסבל והם מתלבטים על הטיפול הראוי… בגלל סוג הבעיה העניין הוא שאין תרופה אחת, ואין פלא, ואין פתרון מהיר.
לכל אחד עוזר משהו אחר ויש תקופות שעוזר יותר ועוזר פחות. אני כותבת היום ממקום שליו ומרוצה ומתוך תקווה שימשיך כך עוד זמן רב.
בתי התחילה לסבול מאטופיק דרמטיטיס כשהיתה בת חצי שנה והמילה סבל היא המילה המתאימה לצערי. לאחר תקופות של החמרה והקלה עם שיאים לא נעימים וניסיונות רבים אצל רופאים רגילים ואלטרנטיביים ולאחר שלא הגענו למצב משביע רצון ורגוע למרות כמויות של משחות סטירואידיות – הגענו לאמיר קלי.
כיום בתי בת 5 וחצי ונמצאת בטיפולו כמעט שנה. לאחר שיפור הדרגתי שהתחיל בחודש השלישי לטיפול, במשך כבר כמה חודשים אנחנו כמעט ולא משתמשים במשחות סטרואידיות (טיפול נקודתי מאד, פעם בשבועיים…חודש) וההחמרות כשישנן אינן מתקרבות אפילו לשיאי העבר.
העור חלק ונעים יותר משהיה אי פעם. היא מרוצה ומרגישה טוב עם עצמה וגם אנחנו. אז תודה רבה לאמיר ולצמחים שיחד עזרו לעור להירגע! וכמו פולנייה טובה אסיים ב"טפו, טפו, טפו", שרק ימשיך ככה…
נתראה בביקורת הבאה,
ענת

לאמיר היקר מאוד,

שלוש וחצי שנים שסבלתי מאטופיק דרמטיטיס, שלוש וחצי שנות סבל, מועקה, חוסר שינה, דיכאון וחוסר ריכוז מבלי להצליח להתגבר ולהחלים. משחות סטרואידליות, כדורים, טיפולים מכל מיני סוגים ומינים – ניסיתי כמעט הכל עד שהגעתי אליך. אני באמת הולכת להמליץ על הטיפול שלך בכל מקום שרק אוכל כדי שתצליח להגיע לעוד ועוד אנשים שסובלים ולעזור להם כמו שעזרת לי. מטפלים כמוך הם נכס בעולם שלנו, שהולך ומתרחק מהטבע ומהידע העתיק של הרפואה הסינית והרפואה הטבעית. הופתעתי לגלות עד כמה אתה מבין בעולמות אחרים מעבר לרפואה הסינית, עד כמה אתה מעודכן בדרכי טיפול מגוונות (קונבנציונאליות ואלטרנטיביות) ומהאופן האינטגרטיבי בו אתה מטפל. מעבר לכך, הנועם, הענווה והחיוך שאיתם אתה עובד משרים הרבה מאוד שלווה ונחת שהם לדעתי חלק חיוני בתהליך. בטחתי בך כבר מהטיפול הראשון והספיק לי מבט אחד בעיניים הטובות שלך כדי להבין שאני בידיים טובות. הלכתי עם מה שהנחת עד הסוף, נחושה בדעתי להחלים- ולא התאכזבתי. השיפור רק הלך והתעצם וביחס הפוך- התמעטו המינונים של האנטיהיסטמינים, התוספים, הצמחים והדיקור. כעת, נשארתי עם אורח חיים בריא (תזונה טבעונית ופעילות גופנית) ועם עור חלק ומשוקם. אנשים שואלים אותי מה עשיתי שהעור שלי נראה כל כך זוהר ואני מיד מספרת על הטיפול אצלך. מעולם לא ציפיתי לרמה כזו של החלמה ובמצבי העגום, לחלוטין הייתי מסתפקת בהרבה פחות מזה, אבל הנה, קרה הנס, העלים את הייאוש ויצר חיים אחרים, משוקמים ומלאי שמחה. אני מאחלת לך שתמשיך לעזור לעוד ועוד אנשים. זהו מכתב תודה, את ההמלצות אשאיר לרשת הוירטואלית, שם לרוב אנשים מחפשים להם פתרונות. אז אמיר- באמת שאין מספיק מילים בפי שיוכלו לתאר את הוקרת התודה שאני חשה. אז פשוט – תודה ! זכיתי.

בברכת יש "עור" בקצה המנהרה!

רויטל

לכל מען דבעי,

הנדון: טיפול בדיקור על ידי מר אמיר קלי

שמי רון, מילדותי אני סובל ממחלת האטופיק דרמטיטיס המכונה לעיתים "האסטמה של העור". בדרך כלל הופיעה אצלי המחלה בגרד ואדמומיות בקפלי העור-ברגליים במרפקים ובעיניים.בילדותי טופלתי על ידי משחות סטרואידיות והמחלה הייתה די רדומה. לפני כעשור בשנת 1998 ,התפרצה המחלה ,האדמומיות התפשטה בכל הגוף והגרד הפך לבלתי נסבל לאחר שטיפול אנטיביוטי לא הועיל אושפזתי בתחילת שנת 1999 במחלקת העור בבית החולים תל השומר שם קיבלתי מנות גדולות של סטרואידים ותרופות מרגיעות וזאת בשל העובדה שבגלל תחושת הגרד החריפה לא יכולה להתרכז ולא ישנתי לילות רבים. כשיצאתי מבית החולים חזרה המחלה וביתר שאת והמצב הפך לבלתי נסבל לחלוטין. בשלב זה הציע לי רופא העור כי אפנה לטיפול אלטרנטיבי כלשהו . בהפנייתה של הד"ר יעל פוליטי הגעתי לאמיר בתחילת שנת 1999 ומאז אני מטופל אצלו בקביעות בדיקור על ידי מחטים ובנוסף בצמחים סיניים בקפסולות או בדרך של בישול. שאלתי את אמיר שתי שאלות כשהגעתי אליו :האחת "האם זה יכאב" והשנייה "האם יש סיכוי שאי פעם אפסיק להתגרד ואוכל לחזור לחיות חיים נורמאלים". אמיר השיב לי כי הדיקור אינו מכאיב וכי למרות שאני סובל ממקרה חמור של אטופיק "יש לי תקווה".אמיר גם היה האדם הראשון ש"עשה לי סדר" במה שמותר לי לאכול ולשתות ובכלל הנחה אותי לאורח חיים שיקל עליו להתמודד עם המחלה. אני מטופל אצל אמיר קרוב לעשר שנים. כתוצאה מהטיפול התחילה לרדת עוצמת המחלה ותדירותה באופן הדרגתי וככל שהזמן עבר גדל השיפור במצבי. בשנה וחצי האחרונות קרה הלא ייאמן ובעצם אני "נקי" והאטופיק כמעט ונעלם לחלוטין.שנות הטיפול היו ארוכות ולא קלות והמאבק במחלה היה לעיתים מתיש אבל אמיר תמיד היה לי כאור במחשכים: בחביבותו שלא נגמרה, בניסיונותיו החוזרים ונשנים למצוא את הרכב התרופה האידיאלית עבורי ובשינוי טכניקת הדיקור מפעם לפעם. אטופיק דרמטיטיס במקרים קיצונים היא מחלה לכל החיים –החכמה היא לדעת איך להשאיר אותה רדומה ככל האפשר-ובזאת אמיר הצליח וכפי שציינתי היום למעשה אני מוגדר כאטופיק "לטנטי" (חבוי). היום,הלילות ללא שינה והתפרצויות הגרד נראים לי כחלום בלהות רחוק ולא מציאותי.אני חב את השקט הנפשי שלי ואת החזרת חיי לשגרה לאמיר.

כן ירבו מטפלים כמוהו.

בכבוד רב, רון

רציתי להודות לך על הטיפול אחרי שהייתי אצל מיטב רופאי העור ולא קיבלתי שום מענה לבעיית העור.
כמו כן, הייתי מאושפז פעמיים בבית חולים וגם שם לא עזרו לי.
הייתי אצל מטפלים ברפואה האלטרנטיבית שגם הם לא הצליחו לעזור לי. אבל אצל אמיר אחרי שבוע של טיפול השתפר להפליא מצבי.
הפריחה שהייתה לי בגוף כמעט ונעלמה לחלוטין וכן, הגירודים שמהם סבלתי קשות, נעלמו.

לכן, רציתי להגיד תודה, תודה, תודה!!! 🙂 שמוליק , ת"א

״לאחר 3 שנים של טיפול עקבי באמצעות צמחי מרפא, דיקור ושינויי תזונה קלים, שבמהלכם נרשם שיפור מתמיד ומתמשך במצבי, הגעתי לשלב שבו מלבד גרד מקומי קל מעת לעת במקומות ספציפים, ניתן לומר שאני ״נקי״ מאטופיק דרמטיטיס״ (ערן.צ)

״כל פעם חיפשתי רגע ודרך להודות לך על הטיפול הנפלא שקיבלתי ממך. את היחס החם שקיבלתי ממך והכי חשוב שהאטופיק דרמטיטיס פשוט נעלם, הלוואי וכל המטופלים שלך יבריאו ויפטרו מכל ההפרעות שיש להם על עורם״ (אולג.א)

״אמיר קלי זה האיש שהציל אותי אחרי 20 שנה של בעיה שהרפואה המערבית גרמה לי להבין שאי אפשר לטפל בה. אם הייתי החום במצבי הקודם, מפוצצת בסטרואידים וחסרת אונים, הייתי רוצה שמישהו יואיל להגיד לי שיש פתרון״ (טל.ג)

״במשך שנים סבלתי מקשקשים וגרוד אך לא נמצא פתרון לבעיה, התשובות שקיבלתי ״ תאלץ לחיות עם הבעיה״. בהמלצת אמיר קלי ועל פי ההנחיות שקיבלתי, בעיה שלא נמצא לה פתרון וגרמה לחוסר נוחות נפתרה אחרי שבועיים.״ (אופיר.ק)

״לאחר חודשיים השיפור הופיע באופן משמעותי: הגירויים פחתו, הלילות היו רגועים יותר, אני נעשיתי רגועה יותר, העור נעשה חלק ובריא יותר, אני זוכרת שהיה לי נעים להביט במראה כי הכתמים המגורים על עור פניי החלו להיות מטושטשים״ (חגית)

״במצב פיסי ירוד, לאחר שאפסו כל התקוות מכיון שהרופאים לא הצליחו לעזור לי, הגעתי לאמיר קלי. שיטת הריפוי המיוחדת שלו הוכיחה את עצמה. מיום ליום חל שיפור, הפריחות הלכו ו״זהו״. תוך פרק זמן של מספר שבועות נרפאתי לחלוטין״ (ה.א)

הזמן שלך והבריאות שלך יקרים לנו! ❤️

🔒טופס מאובטח ודיסקרטי בטכנולוגיות SSL

לייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטים
הזמן שלך והבריאות שלך יקרים לנו!
בשיחה אחת נוכל להבין מה הצורך שלך, ולעזור לך ❤️

🔒טופס מאובטח ודיסקרטי בטכנולוגיות SSL