ספחת (פסוריאזיס) תמונות

23/09/2021
//
מאת: אמיר קלי
אמיר קלי

ספחת היא שורה של מחלות עור התוקפות אנשים מכל הגילאים משני המינים. אף ילדים יכולים לסבול מהתופעה, ואם מסתכלים על ספחת (פסוריאזיס) תמונות רואים שוני במיקום הנגעים, בצורתם ובמאפיינים שלהם. הטיפולים מותאמים לכל חולה בהתאם למערכת החיסונית שלו, בעזרת רפואת עור משלימה המשתמשת בחומרים טבעיים בלב

ספחת (פסוריאזיס) תמונות

ספחת (פסוריאזיס) תמונות מגלה מגוון רחב של נגעים, החל מנגעים עגולים וכסופים דמויי קשקשת, ועד לנגעים דמויי טיפות. הנגעים שונים זה מזה בהתאם לסוג המחלה:

  • פסוריאזיס וולגריס, פלאק – נגעים בצורה עגולה, בעלי מראה אופייני של קשקשת כסופה הנערמת על גבי העור. הסוג הנפוץ של ספחת, שמופיע במרפק, בברך ואף בקרקפת.
  • פסוריאזיס אינברסה, הפוכה – ספחת המופיעה באזורים משופעי לחות, כגון מפשעה ובית שחי.
  • פסוריאזיס גוטטה, טיפתי – בעלת מראה של נגעים אדומים דמויי טיפות המופיעים על כל הגוף. מאפיינת ילדים הסובלים מדלקת גרון מסוג סטרפטוקוק, יכולה להופיע פעם אחת ולא לחזור.
  • פסוריאזיס ארתריטיס – התוקפת גם את המפרקים, נוסף על הנגעים בעור. בעלת השלכות על חיי השיגרה של האדם בשל הכאבים המלווים אותה.

ספחת (פסוריאזיס) תמונות מגלה מגוון של נגעים, תלוי בסוג הספחת ובמקור שלה. בעקרון הספחת נובעת מחלוקה בלתי מבוקרת של תאים על פני העור, היוצרים שכבת תאים מתים על פני העור.

ספחת (פסוריאזיס) טיפול ​

    • הטיפול בספחת כולל פורמולות לנטילה דרך הפה. אלה מחזקות את המערכת החיסונית של האדם ומונעות התקפים בעתיד. גם ילדים יכולים לקחת פורמולות באמצעות טפטפות מיוחדות, שכן החומרים הם טבעיים בלבד ובטוחים לשימוש. משחות מחומרים טבעיים ניתנות למריחה חיצונית ואינן מכילות קורטיזון. נוסף על כך ניתנת הדרכה לאורח חיים נכון, כולל הימנעות מעישון, תזונה נכונה והימנעות ממצבי דחק רגעיים ומתמשכים.

      גם אם התרשמתם כי ספחת (פסוריאזיס) תמונות קשה לטיפול בשל המראה הלא אסתטי, אנו יכולים להציע לכם תקווה. אמיר קליי מטפל בעזרת רפואת עור משלימה בסוגים שונים של ספחת בהצלחה רבה. החל מילדים קטנים הסובלים מספחת בקרקפת, ועד לאנשים שסבלו מהתופעה במשך שנים רבות. אנו מאמינים בתרופות טבעיות ללא תופעות לוואי, ואלה מקלות על הגרד ומעלימות את הנגעים. נשמח לספק לכם פרטים נוספים באמצעות האתר או טלפונית, אנא השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם.

הזמן שלך והבריאות שלך יקרים לנו! ❤️

🔒טופס מאובטח ודיסקרטי בטכנולוגיות SSL

לייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטים
הזמן שלך והבריאות שלך יקרים לנו!
בשיחה אחת נוכל להבין מה הצורך שלך, ולעזור לך ❤️

🔒טופס מאובטח ודיסקרטי בטכנולוגיות SSL