ראש השנה הסיני – שנת הסוס

22/09/2021
//
מאת: אמיר קלי
אמיר קלי

 ראש השנה הינו החג הגדול של העם הסיני המכונה גם פסטיבל האביב. הוא נחגג לפי לוח השנה הסיני הנספר על פי מחזוריות הירח, כך שיוצא כל שנה בתאריכים שונים בין ה 31 בינואר ל 20 בפברואר.

את ערב ראש השנה נהוג לחגוג עם המשפחה. לסינים רבים זהו הזמן היחיד בשנה בו מתקבצים כל בני המשפחה לארוחת ערב חגיגית ומפוארת הכוללת מגוון גדול של מנות מיוחדות, חלוקת מתנות, טקסים לכבוד האלים והאבות, ברכות לשנה החדשה הניתנות במעטפות אדומות והדלקת זיקוקי דינור לגרוש הרוע.

 על פי המסורת הסינית כל שנה מאופיינת בחיה אחרת במחזוריות של 12 שנים. החיות המופיעות בגלגל המזלות הן: חולדה, שור, נמר, ארנבת, דרקון, נחש, סוס, עז, קוף, תרנגול, כלב וחזיר. לכל חייה את האפיונים המיוחדים לה וכך גם לכל אדם לפי השנה בה נולד.

השנה, שנת 2014 , הינה תחילתה של שנת הסוס.

שנת הסוס מאופיינת בתנועה מהירה יותר מהשנה שעברה, שנת הנחש שזחלה לאיטה. הסוס הוא אחד מבעלי החיים האהובים על הסיניים. בעבר היה הסוס מקור לתחבורה וסייע לאנשים להגיע לייעדם. הסינים ראו בסוס חייה אצילית בעלת תשוקה ומנהיגות המיועדת לאדם ולא לאדמה- אליה רתמו את השור לעבודה. כיום רואים הסינים את הסוס כסמל להצלחה מהירה.

על פי האמונה שנה זו היא שנה של הרבה מזל ודברים טובים. בשנה זו יהיו ניצחונות מהירים, הרפתקאות לא צפויות ורומנטיקה מפתיעה. זוהי שנה מצוינת עבור נסיעות רחוקות, רכישות גדולות ופריצות דרך- לקחת קפיצה ולעוף. האנרגיה היא של פעולה החלטית המביאה איתה את הניצחון. מומלץ לפעול במהירות השנה ובביטחון מלא, אך ללא ביטחון של 100% לא מומלץ לפעול כלל, שכן זה יכול להוביל לדהירה בכיוון הלא נכון.

אנשים אשר נולדו בשנים של מזל הסוס (2014 2002 , 1990 , 1978 , 1966 1954 1942 1930 1918, 1906) מאופיינים בבהירות, עליזות, הם אנשים פופולריים שקל לאהוב אותם. הם בעלי קסם טבעי ומושכים אחריהם חברים רבים. הסוס הינה חיה מאוד אינטואיטיבית ולכן על אנשים במזל זה לסמוך על תחושות הבטן שלהם ולפעול לפי האינטואיציה.

שנת סוס חדשה ומוצלחת לכולם!

הזמן שלך והבריאות שלך יקרים לנו! ❤️

🔒טופס מאובטח ודיסקרטי בטכנולוגיות SSL

לייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטים
הזמן שלך והבריאות שלך יקרים לנו!
בשיחה אחת נוכל להבין מה הצורך שלך, ולעזור לך ❤️

🔒טופס מאובטח ודיסקרטי בטכנולוגיות SSL