מחלות עור

מרפאת "Or" בניהולו של אמיר קלי,  מרפאה ותיקה ומקצועית המתמחה בטיפול בבעיות עור שונות כגון: אטופיק דרמטיטיס/ אסתמה של העור, אקזמה, פסוריאזיס, יבלות ויראליות,סבוריאה,  אורטיקריה, נשירת שיער ועוד. בעשורים האחרונים מאז כניסתה של הרפואה המשלימה למערב,פורסמו עשרות מחקרים שהצביעו על הישגים משמעותיים, יעילותה מוכחת והיא זוכה להכרה ויישום במרפאות פרטיות ובבתי חולים בארץ ובעולם.

טיפול ברפואת עור משלימה מומלץ כיום על ידי מספר הולך וגובר של רופאים קונבציונלים, יותר ויותר אנשים הסובלים ממחלת עור שונות נעזרים ומטופלים באמצעותה בהצלחה רבה.

למרפאת "Or" שיתוף פעולה עם רופאי עור, שמאפשר במידת הצורך טיפול משולב עם הרפואה הקונבנציונלית להשגת תוצאות מרביות, בפרט במקרים בינוניים וקשים שבהם נוטלים סטרואידים ואנטי היסטמינים במינון גבוה.

מחלות עור כרוניות רבות אמנם לא מסכנות חיים אך עלולות לפגוע באופן קשה באיכות החיים של הסובלים מהן, הטיפול המשולב ( אינטגרטיבי) נותן מענה לצמצום שימוש בתרופות לאורך זמן ולתופעות הלוואי הנלוות, ומשפר את איכות חיי המטופל .

באתר המרפאה מידע רב אודות מחלות העור השכיחות, אתם מוזמנים לבקר באתר לעיתים  קרובות ולהתעדכן בדפי המלצות בנושא תזונה וטיפים שימושיים לטיפול בבעיות עור שונות

העור הינו האיבר הגדול ביותר בגופנו, שטחו הממוצע נע בין 1.5-2 מ"ר ומשקלה של רקמת העור יכול להגיע עד 15% ממשקלנו.
זהו האיבר שבו אנו מזהים את עצמינו כ"אני" והוא קשור להערכה עצמית שלנו, עד גיל 4 העור מהווה צורת הבעה רגשית תקשורת.
תפקידו של העור להגן עלינו ולשמש כחיץ מפני זיהומים, אלרגנים ומחלות עור.מחלות עור יכולות להופיע כהתפרצות פריחה מפושטת על העור במצב זה העור מאותת לנו שקיימת בעיה בפעילות מערכת החיסון ועל תפקוד לקוי של העור.

הזמן שלך והבריאות שלך יקרים לנו! ❤️

🔒טופס מאובטח ודיסקרטי בטכנולוגיות SSL

לייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטים
הזמן שלך והבריאות שלך יקרים לנו!
בשיחה אחת נוכל להבין מה הצורך שלך, ולעזור לך ❤️

🔒טופס מאובטח ודיסקרטי בטכנולוגיות SSL