פוליקוליטיס

יש לך שאלה לאמיר ?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
כתבות נוספות בנושא

פוליקוליטיס - טיפול טבעי

 פוליקוליטיס הינה הצטברות מוגלה בזקיק השערה הגורמת לתהליך דלקתי מקומי החל מדלקות קלות וכלה בדלקות קשות עם פצעים מוגלתיים עד כדי צורך בהתערבות כירורגית. ישנם סוגים שונים של חיידקים הגורמים לפוליקוליטיס, אולם הנפוץ מבניהם הוא חיידק הסטפילוקוק. האזורים המועדים לרגישות הינם אזורי הגילוח, קפלי הגוף, הקרקפת, אזור המפשעה והישבן.
פוליקוליטיס כרוני הוא תהליך מתמשך ומטריד של שנים של הופעת פצעים ופרונקלים במקומות שצוינו. הפצעים כואבים וגורמים להצטלקות.
אמיר קלי , בעל ניסיון של 25 שנים בטיפול בהצלחה בפוליקוליטיס ברפואת עור משלימה.
פוליקוליטיס - דלקת בזקיקי השיער
פוליקוליטיס – דלקת בזקיקי השיער

תוכן עניינים

תמונות לפני ואחרי הטיפול

טיפול בפוליקוליטיס

פוליקוליטיס הוא הצטברות של מוגלה באזור זקיקה השערה. הנגע יכול להישאר קטן אך יכול גם לגדול ולהפוך לפצעים שמזדהמים וגדלים בהדרגה. צורת הפצעים יכולה להיות כנקודות קטנות ואדומות או כפרונקל גדול וקשה, שעלול להכאיב לאדם הסובל ממנו. יש לטפל בהקדם בתופעה כדי שהפצע לא ימשיך להזדהם וכדי שלא יישארו בעור צלקות. אנו במרפאת אמיר קלי מציעים שילוב בין כמה שיטות ריפוי טבעיות, ללא תופעות לוואי או סטרואידים.

מהו פוליקוליטיס

פוליקוליטיס הוא זיהום של זקיק השיערה. על פני העור חיים באופן טבעי חיידקים בשם סטאפילוקוקוס (החיידק הזהוב). כאשר נוצרים בעור פצעים כתוצאה מחבלה, גירוד, פריחה או למשל אטופיק דרמטיטיס, החיידק חודר לתוך העור ועלול להיווצר בו זיהום. כך גם מתרחש במקרה של פוליקוליטיס. הפצעון נובע בגלל גירוי בזקיק השערה כתוצאה מגירוד, גילוח, הסרת שיער ועוד. יש אנשים שיסבלו מפצעון מקומי שיחלים מעצמו והתופעה תחלוף. אולם יש כאלה הסובלים ממספר מוקדים בגופם, כאשר התסמינים הם כאבים, גרד ובעיית אסתטיקה, במיוחד אם מדובר בהתפרצות בעור הפנים, ובפצעונים המפרישים מוגלה. במידה ולא מטפלים בפצעונים בצורה מקצועית, הם עלולים להזדהם עוד עד כדי פצע רציני שמשאיר צלקת לשנים.

בדרך כלל מספקים רופאי עור משחות אנטיביוטיות ובמידת הצורך מבצעים גם הליך כירורגי, כדי לטפל בשורש השערה. עם זאת, יש המעדיפים את הטיפול הטבעי שכולל חומרים טבעיים ללא תופעות לוואי. אלה מתאימים לכל הגילאים, כולל ילדים ובני נוער.

טיפול טבעי בפוליקוליטיס

אנו מציעים שילוב בין כמה שיטות טיפול אפקטיביות:

  • צמחי מרפא – צמחי מרפא אפשר לצרוך בכמוסות, כחליטה ועבור ילדים בטפטפות מיוחדות. צמחי המרפא הם בעלי אפקט מרגיע והם מחזקים את המערכת החיסונית.
  • דיקור – יש לבצע את הדיקור במקומות מסוימים, כדי להמריץ את הדם ולחזק את המערכת החיסונית. הדיקור מתאים גם לילדים המסכימים לשתף פעולה.
  • משחות – אנו מציעים מגוון משחות שנרקחו מחומרים טבעיים בלבד ואינן בעלות תופעות לוואי.
  • ייעוץ תזונתי – נייעץ על תזונה נכונה המועילה לבריאות עור הפנים. כמובן שייעוץ זה מותאם לגילו של המטופל ולצרכים התזונתיים שלו.

נשמח לספק לכם פרטים נוספים ולקבוע אתכם פגישת ייעוץ עם אמיר קלי. אנא התקשרו או השאירו פרטים באתר, ונחזור אליכם עם מידע נוסף על פוליקוליטיס.

טיפול טבעי בפוליקוליטיס

עודד בן 25, סבל 3 שנים מפוליקוליטיס (זיהום חיידקי של זקיק השיער) בעקבות הנגעים הדלקתיים הופיעו קרחות בקרקפת. 

הטבה משמעותית לאחר 3 חודשי טיפול, נגעי העור ברובם נעלמו ויש צמיחת שיער חדשה כמעט בכל הראש.  

ראיון עם עודד - פוליקוליטיס

עודד, בן 25, הגיע למרפאת OR לפני 3 שנים עקב פוליקוליטיס.

 באילו נסיבות התחיל אצלך הפוליקוליטיס?

זה התחיל בגיל 21 בתקופה שהיה בלגן בהתנהלות שלי בחיים, אם זה לא לישון הרבה, לאכול מאוד לא טוב, הרבה לחץ. לא היה משהו ספציפי או דרמטי, זה לא התחיל בבום, זה התפתח לאט ונהפך למשהו מאוד מעיק.

מה היה הדבר העיקרי שהפריע לך?

קודם כל זה מכוער. זה הגיע למצב שיש לי קרחות בכל הקרקפת. בנוסף זה היה מאוד דלקתי ורגיש ומאוד כאב לי. זה ממש הפריע לי לישון בלילה- לשים את הראש על בלוטה דלקתית, מאוד הפריע לשינה.

מה היה הטיפול הרפואי הראשון שקיבלת?

הלכתי לכמה רופאי עור שלא היה להם מה להציע. הם החליטו להוריד את זה כירוגית אבל הם אמרו שזה לא יפתור את הבעיה והם ימשיכו לצמוח עוד. עד שהגעתי לרופא עור אחד שהמליץ לי על אמיר.

מה כלל הטיפול במרפאת OR?

הוא נתן לי מיד צמחים לשתות, בהתחלה בתדירות מאוד גדולה. הוא נתן לי גם המלצות תזונה, שרוב הזמן אני עומד בהמלצות האלה. התזונה שלי מאוד השתנתה בעקבות הטיפול. בהתחלה הוא נתן לי גם תרחיף ושמפו, שאני עדיין משתמש בו, ואומגה 3 וביוכורכומין.

תאר לי את תהליך ההחלמה שלך

כבר מהחודשים הראשונים היה שיפור שהלך ונעשה יותר טוב. עם הזמן פחת גם השימוש בצמחים, שכרגע אני לוקח אותם בקפסולות. אני עדיין ממשיך עם האומגה 3 והביוכורכומין אבל במינון יותר נמוך.

מה מצב העור שלך היום?

חזרה לי צמיחת השיער כמעט בכל הראש. זה לא כואב יותר. אין לי כמעט מצבים שזה נהייה דלקתי וכואב ולא נעים בראש. השיפור היה מאוד מורגש והטיפול מאוד מאוד הצליח.  בעקבות כך גם המצב הנפשי שלי יותר טוב ואני מרגיש במקום יותר טוב בחיים. בתקופה שיש לחץ אני שם לב שזה מאוד משפיע על זה, אבל זה לא חוזר לאותו מצב שהיה בהתחלה. זה היה מופיע המון ועל כל הראש. עכשיו גם כשצומח זה בודדים וזה נותן לי איתות לבדוק מה קורה ומאיפה המתח ולטפל בזה.

מה היית מייעץ לסובלים מפוליקוליטיס בכל הנוגע להתמודדות עם המחלה?

אני ממליץ על רפואה סינית ורפואה משלימה. מהנסיון שלי, אני לא חושב שיש לרפואה הרגילה שום דבר להציע לטיפול בבעיה זו. חשוב לטפח את המצב הנפשי- לבדוק מה עושה בלגן וסטרס בחיים ולעבוד גם על זה. במקביל עברתי גם טיפול פסיכולוגי שאני חושב שעזר גם.

שאלות נפוצות

אחוז ההצלחה בטיפול בפוליקוליטיס – דלקת בזקיקי השיער הינו גבוה במיוחד.

במרפאתנו, שיטות הטיפול מפותחות באופן פרטני לכל מטופל, תוך ביצוע בדיקות ותשאול ממוקד לטובת התאמת הטיפול וההמלצות היעילות ביותר להקלה ושיפור משמעותי, גם במקרים הקשים ביותר

בהחלט, אמיר קלי מטפל כבר עשרות שנים ועזר לרפא אלפי מטופלים. אתם מוזמנים להיכנס לעמוד ההמלצות בתפריט.

אם יש לכם ביטוח בריאות פרטי, יתכן ואתם זכאים לקבלת החזר!
בדקו עם סוכן הביטוח שלכם האם ישנו סעיף של רפואה משלימה אצלכם בפוליסה.
המחירים שלנו הוגנים ומשתנים בהתאם לסוג הטיפול ומצבו הבריאותי של המטופל. צרו איתנו קשר עכשיו ונשמח לתת לכם אינפורמציה נוספת!
כתבות נוספות בנושא
הזמן שלך והבריאות שלך יקרים לנו! ❤️

🔒טופס מאובטח ודיסקרטי בטכנולוגיות SSL

לייעוץ ראשוני חינם השאירו פרטים
הזמן שלך והבריאות שלך יקרים לנו!
בשיחה אחת נוכל להבין מה הצורך שלך, ולעזור לך ❤️

🔒טופס מאובטח ודיסקרטי בטכנולוגיות SSL