יש לך שאלה לאמיר ?

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות בנושא

פתרונות טבעיים לנשירת שיער אצל נשים

נשירת שיער היא תופעה שכיחה מאוד בקרב נשים וגברים כאחד. בכל גיל ובכל מצב, נשירת שיער היא תופעה מדאיגה ומטרידה, הפוגעת בבטחון העצמי ומזיקה מאוד לדימוי האישי.
בקרב גברים התקרחות או נשירת שיער היא תופעה נפוצה, אך אצל נשים תופעה זו נדירה יותר
ועשויה לגרום למבוכה רבה.
הרפואה הסינית מציעה מגוון כלים יעילים להתמודדות עם נשירת שיער אצל נשים, בין אם מדובר בנשירת שיער בנשים מבוגרות או בנשים צעירות.

סיבות נפוצות לנשירת שיער אצל נשים

• נשירת שיער גנטית – אחת הסיבות העיקריות לנשירת השיער היא גנטיקה. נשירה על רקע גנטי מתאפיינת בנשירת שיער מרוכזת ממרכז הקרקפת אצל נשים, ואילו אצל גברים במפרצים בקדמת הקרקפת.

שינויים הורמונליים – בגוף האישה מתרחשים שינויים הורמונליים טבעיים דוגמת הריון ולידה. נשים רבות מתלוננות על נשירת שיער מרובה לקראת סוף ההריון וכ-3 חודשים לאחר הלידה.

נשירת שיער בעקבות תרופות – תרופות מסויימות עשויות לפגוע בתהליך צמיחת השיער, או להאיץ את קצב הנשירה שלו, ביניהן: כימותרפיה, נוגדי דיכאון, תרופות לאפילפסיה, תרופות לפצעי בגרות, אנטיביוטיקה, תרופות נגד פטריות, גלולות למניעת הריון, מדללי דם, ועוד רבות אחרות. 

תזונה ברמה ירודה – במהלך ההריון צורך הגוף ויטמינים, מינרלים ומגוון חומרים מזינים נוספים, ולעיתים נוצרים חסרים המשפיעים על מבנה השערה.

תת פעילות של בלוטת התריס – תת פעילות של בלוטת התריס היא תופעה שכיחה בקרב נשים, והיא גורמת להאטה בחילוף החומרים במערכות שונות בגוף. תת הפעילות גורם בין היתר לעור יבש, לעייפות, לחולשה וגם לנשירת שיער.

תמונות לפני ואחרי הטיפול

המלצות מטופלים

טיפול טבעי לנשירת שיער אצל נשים

ברפואה הסינית, מראה השיער משקף את הפעילות התקינה של האיברים הפנימיים בגוף. כל השיטות המובאות להלן מחזקות את האיברים הפנימיים דוגמת הכבד, הכליות והדם ואת הגוף בכללותו וגורמות למראה שיער בריא ועשיר יותר.

להלן מספר שיטות יעילות וטבעיות לטיפול בנשירת שיער:

דיקור סיני

הדיקור הסיני מאתר את הסיבות המדויקות שהובילו לנשירה, ומאזן את אנרגית הצ'י הקשורה לסיבות הללו. בנוסף, הדיקור עצמו משפר את זרימת הדם לראש ולקרקפת, מפוגג מתחים וכך מפחית את הנשירה.

טיפול בדקל ננסי

את הדקל הננסי כנראה שלא תמצאו בסין ובאוקינאה, אבל הסינים הקדמונים כבר הכירו בסגולותיו והיו מייבאים אותו בדרך המשי זה עידן ועידנים. הדקל הננסי עשיר באנרגיות מינרלים וכימיקלים טבעיים מן הצומח, המעודדים את צמיחת השיער ומדכאים את נשירתו.

טיפול באמצעות צמח האנג'ליקה

לצמח האנג'ליקה השפעה רב מערכתית על גוף האדם, והוא מסייע לאיזון המערכת ההורמונלית. אנגליקה סינית הוא צמח בעל אפקט אסטרוגני, ולכן הוא מווסת את המחזור החודשי ומסייע לאיזון מצבים הורמונליים שונים כמו וסת גדושה או נשירת שיער אחרי לידה.

צמח הרוברב

צמח הרוברב, הלא הוא הריבס, המשמש כאחד התבלינים האהובים בקרב עדות מסויימות, מכיל ויטמינים, מינרלים ותרכובות אורגניות ייחודיות התורמים מאוד לבריאות הגוף. שילובו בתפריט מגן על הגוף מפני מחלות שונות, מעודד את חיזוק העצמות והשיניים ומשפיע על מראה שיער בריא ומלא יותר.

צמח הפוליגונום

צמח הפוליגונום, הידוע יותר בשמו העברי- ארכובית, מפורסם כבעל תכונות מרפא רבות ומגוונות. בעוד כאן בישראל הוא התגלה לפני כארבעים שנה, בסין משתמשים בו כבר מאות ואלפי שנים, כמסייע לייצור רקמות עור בריאות ורעננות, מזין את השיער ומונע את נשירתו.

טיפול בנשירת שיער בשילוב רפואת עור משלימה

במידה ונתקלתם בנשירת שיער קלה, אין צורך למהר ולרכוש תכשירים מסוגים שונים בבית המרקחת. נשירת שיער היא תופעה טבעית המתרחשת אצל רוב הנשים בשלבים מסוימים של החיים ויש מגוון טיפולים יעילים שתורמים לחיזוק השערה.
למרפאת אמיר קלי ניסיון רב בטיפול טבעי בנשירת שיער בנשים, נשמח לשתף אתכם באפשרויות הטיפול השונות.

אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים, ונחזור אליכם עם כל המידע הנדרש.

כתבות נוספות בנושא נשירת שיער אצל נשים

טיפול טבעי בעור

טיפולים מוצלחים בבעיות עור שונות​

כתבות נוספות בנושא טיפולים מוצלחים בבעיות עור שונות רפואת עור משלימה מרפאת  Or –  הינה מהמרפאות הוותיקות והמנוסות בטיפול במחלות עור ושיער . במהלך החודשים האחרונים התווספו מספר

קרא עוד »
סיבות לנשירת שיער

סיבות נפוצות לנשירת שיער

כתבות נוספות בנושא הגורמים לנשירת שיער נשירת שיער אצל נשים הינה תופעה מוכרת וידועה לאחר הריון ולידה, אז זקיקי שיער שהיו בשלב הצמיחה הפעילה בתקופת

קרא עוד »

נשירת שיער בגיל המעבר

כתבות נוספות בנושא נשירת שיער בגיל המעבר גילה בת 60 סבלה מנשירת שיער ודילול שיער מאסיבי בשנים האחרונות, הייתה מועמדת להשתלת שיער. טופלה במרפאת Or באמצעות

קרא עוד »
נשירת שיער לאחר לידה

נשירת שיער אחרי לידה

כתבות נוספות בנושא נשירת שיער אחרי לידה – ראיון עם רינת בת 37 מתי ובאלו נסיבות התחילה לך נשירת השיער? במשפחה שלנו יש גנטיקה של

קרא עוד »
סגירת תפריט
הזמן שלך יקר לנו!
בשיחה אחת נוכל להבין מה הצורך שלך, ולעזור לך